5 Adımda Mükemmel Ahşap Merdiveni Üretiyoruz

1 DETAYLI ÖLÇÜ ALMAK: : Eksiksiz ve doğru Ölçü alabilme, işi hatasız yapabilmenin yarısıdır derdi büyüklerimiz. Biz yılların vermiş olduğu tecrübe ile çeşitli ölçü şablonları oluşturduk. Küçük bir unutkanlık geri dönülemez hatalara sebep olabilir. Ölçü alınması esnasında üretebildiğimiz tüm merdiven modellerini ve kullanılabilecek malzemeleri size tanıtıp mekanınıza en uygun üretilebilecek model ve malzeme cinsi bilgisini vermekteyiz.

2. MODEL VE MALZEME SEÇİMİ: Merdiveninizi oluşturacak Basamak, Rıht, Küpeşte, Süpürgelik ve Dikmeler in hangi malzemeden hangi ölçülerde ve ne renkte olacağına karar vermektir. Birbirine çok yakın kalitede ama çok farklı fiyatta malzeme var. Bu konularda size fiyat kalite dayanıklılık gibi bilgiler verebiliriz. Hiç bir şart altında kalitesinden emin olmadığımız markada ve cinste malzeme kullanmayız. Sizin tercihleriniz doğrultusunda basamak küpeşte babalar ve tornaların malzeme cinsi ve rengi gibi detaylarına karar verip mevcut yerin ölçülerinde 3 boyut çizimi yapılmaktadır.

3. DOĞRU FİYAT BELİRLEMEK: Kararlaştırılan model malzeme ve alınan ölçü sonunda en kısa zamanda doğru maliyet ve fiyat belirlenmektedir.

4. PROFESYONEL ÜRETİM: Üretim aşamalarında son sistem makinalar kullanılmaktadır. Üretimin her aşaması işinin ehli deneyimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

5. TAM ZAMANINDA TİTİZ MONTAJ: Belki de üretimden daha da önemli olan merdivenin montajıdır. İşinin uzmanı deneyimli ekibimiz en yeni montaj ekipmanları ile en güçlü yapıştırıcılar kullanarak yıllara meydan okuyan merdivenleri üretmekteyiz.