Neden Bizi Seçmelisiniz

Ahşap Merdiven ev dekorunun önemli bir parçasıdır. İyi seçilmiş, kaliteli bir ahşap merdiven, iç mekanınıza şık bir dokunuş katacak ve evinizin değerini arttıracaktır. Bu bilinçle titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Merdivencim06 olarak, Ankara’da fiyat kalite olarak en makul merdiven çözümlerini sunmayı amaçlamaktayız. Merdiveniniz için araştırma yapıyorsanız modelleri, malzemeleri tanımak ve fiyat almak için bizi arayınız. Geniş bir portföyümüz ve bitirdiğimiz işler kataloğumuz var. Ayrıca, müşterimizin özel tasarım ihtiyaçlarına göre renk malzeme kombinasyonlarını bir araya getirip üretim yapabilmekteyiz.

Planlı bir iş akışımız var. Öncelikle size ürete bileceğimiz tüm merdiven modellerinin resimlerini yollamaktayız. Bu resimler yardımı ile evinizde olmasını istediğiniz merdivene karar verirsiniz. Ölçü almaya gelirken seçtiğiniz modele uygun basamak küpeşte torna örneklerini getirmekteyiz. Bu örneklerin de yardımı ile, kısa sürede, malzeme cinsine ve rengine karar verebilirsiniz. Son olarak fiyatlar, üretim süreci ve teslim tarihi konusunu birlikte belirlemekteyiz.

Bizimle çalışırken sürprizlerle karşılaşmazsınız.

5 Adımda Mükemmel Ahşap Merdiveni Üretiyoruz

5 Adımda Mükemmel Ahşap Merdiveni Üretiyoruz

1 DETAYLI ÖLÇÜ ALMAK: : Eksiksiz ve doğru Ölçü alabilme, işi hatasız yapabilmenin yarısıdır derdi büyüklerimiz. Biz yılların vermiş olduğu tecrübe ile çeşitli ölçü şablonları oluşturduk. Küçük bir unutkanlık geri dönülemez hatalara sebep olabilir. Ölçü alınması esnasında üretebildiğimiz tüm merdiven modellerini ve kullanılabilecek malzemeleri size tanıtıp mekanınıza en uygun üretilebilecek model ve malzeme cinsi bilgisini vermekteyiz.

2. MODEL VE MALZEME SEÇİMİ: Merdiveninizi oluşturacak Basamak, Rıht, Küpeşte, Süpürgelik ve Dikmeler in hangi malzemeden hangi ölçülerde ve ne renkte olacağına karar vermektir. Birbirine çok yakın kalitede ama çok farklı fiyatta malzeme var. Bu konularda size fiyat kalite dayanıklılık gibi bilgiler verebiliriz. Hiç bir şart altında kalitesinden emin olmadığımız markada ve cinste malzeme kullanmayız. Sizin tercihleriniz doğrultusunda basamak küpeşte babalar ve tornaların malzeme cinsi ve rengi gibi detaylarına karar verip mevcut yerin ölçülerinde 3 boyut çizimi yapılmaktadır.

3. DOĞRU FİYAT BELİRLEMEK: Kararlaştırılan model malzeme ve alınan ölçü sonunda en kısa zamanda doğru maliyet ve fiyat belirlenmektedir.

4. PROFESYONEL ÜRETİM: Üretim aşamalarında son sistem makinalar kullanılmaktadır. Üretimin her aşaması işinin ehli deneyimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

5. TAM ZAMANINDA TİTİZ MONTAJ: Belki de üretimden daha da önemli olan merdivenin montajıdır. İşinin uzmanı deneyimli ekibimiz en yeni montaj ekipmanları ile en güçlü yapıştırıcılar kullanarak yıllara meydan okuyan merdivenleri üretmekteyiz.